Juniorzy wygrali w derbach z Iskrzynią

Juniorzy wygrali w derbach z Iskrzynią

Drużyna juniorów KKS "Dwór" Kombornia rozegrała kolejny dobry mecz. Jak wiadomo spotkania derbowe żądzą się swoimi prawami i nikt "nogi nie odpuszcza" jednak zawodnicy z Komborni ze spokojem rozegrali ten mecz a Konrad Rymarz po raz kolejny poprowadził drużynę do zwycięstwa. Mecz rozpoczął się od naszych ataków jednak brakowało ostatniego podania albo strzału. Iskrzynia rzadko pojawiała się pod naszą bramką a pojedyncze strzały z dystansu dobrze bronił nasz bramkarz Kamil Zywar. W 15 minucie Hubert Hawrot wpada w pole karne rywali i zostaje faulowany przez jednego z obrońców "Iskry", sędzia natychmiast wskazuje na "wapno" i mamy okazję do objęcia prowadzenia. Do piłki podchodzi sam poszkodowany i pewnym strzałem zdobywa bramkę.

Po tej bramce nasi zawodnicy rzucili się jeszcze bardziej do ataku ale jeśli już były strzały to niecelne. Dopiero w 33 minucie wynik podwyższył Konrad Rymarz i do końca pierwszej połowy bramek już nie oglądaliśmy więcej. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 0:2. Krótka przerwa i rozpoczynamy drugą połowę - jedna z pierwszych akcji i w 44 minucie (juniorzy grają 2x40) Konrad Rymarz zdobywa kolejną bramkę podwyższając wynik spotkania na 0:3. Gospodarze próbują coś zdziałać, strzelić chociaż bramkę honorową ale Kamil w bramce nie daje się zaskoczyć i dobrze wyłapuje wszelkie strzały. W 59 minucie kolejna akcja i bramka Konrada Rymarza ustalająca wynik spotkania na 0:4. Do końca meczu już żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki i mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa.

Teraz naszą młodszą drużynę czeka odpoczynek ponieważ za tydzień pauzują w związku z wycofaniem z rozgrywek drużyny z Lubatówki a mecz z kolejnej soboty z Krościenkiem Wyżnym został przesunięty na środę. Dlatego do zmagań o ligowe punkty juniorzy powrócą dopiero 17 października o godzinie 16:00 na stadionie w Krościenku Wyżnym.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości