Derby seniorów z Iskrzynią

Derby seniorów z Iskrzynią

Po sobotniej przystawce z derbowego meczu juniorów, w niedzielę czeka nas danie główne. Tym razem na stadionie w Iskrzyni zamelduje się drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia. Do tej pory nie mierzyliśmy się z "Iskrą" w oficjalnych meczach ligowych a jedynie w sparingach więc ciężko na tej podstawie powiedzieć kto ma większe szanse. Do tego zarówno nasza drużyna jak i Iskrzynia nie najlepiej rozpoczęły obecny sezon. "Iskra" ma dwa punkty więcej niż "Dwór" ale nasza drużyna podbudowana niedzielnym zwycięstwem z Grabówką będzie chciała iść za ciosem i zdobyć kolejne punkty. Jak wiadomo derby żądzą się swoimi prawami i tu ciężko przewidzieć czego możemy się spodziewać w niedzielę.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 a poprowadzi go trójka sędziowska: Łukasz Podgórski, Tomasz Smoleń, Paweł Kiszka.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszej drużyny.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości