zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotar Węglówka
Pauza
Orzeł Pustyny
2:3
Dwór Kombornia
Błękitni Jasienica Rosielna
4:4
Beskid Równe
LKS Lubatowa
6:1
Tornado Wrocanka
LKS Głowienka
1:0
Huragan Jasionka
Koniczynka Guzikówka Krosno
5:2
Nafciarz Bóbrka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
Orzeł Pustyny
Nafciarz Bóbrka
2:4
LKS Głowienka
Huragan Jasionka
3:1
LKS Lubatowa
Beskid Równe
2:0
Tornado Wrocanka
Dwór Kombornia
3:4
Rotar Węglówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
2:0
Beskid Równe
LKS Lubatowa
3:0
Nafciarz Bóbrka
Rotar Węglówka
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Tornado Wrocanka
0:4
Huragan Jasionka
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:2
Dwór Kombornia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
2:2
Rotar Węglówka
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Nafciarz Bóbrka
3:3
Tornado Wrocanka
Beskid Równe
0:4
Huragan Jasionka
Dwór Kombornia
1:4
LKS Głowienka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatowa
1:4
Dwór Kombornia
Rotar Węglówka
5:2
Beskid Równe
Huragan Jasionka
3:1
Nafciarz Bóbrka
LKS Głowienka
5:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:3
Orzeł Pustyny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
3:3
LKS Głowienka
Błękitni Jasienica Rosielna
3:2
LKS Lubatowa
Rotar Węglówka
10:2
Koniczynka Guzikówka Krosno
Beskid Równe
6:2
Nafciarz Bóbrka
Dwór Kombornia
7:2
Tornado Wrocanka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tornado Wrocanka
0:8
Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan Jasionka
1:1
Dwór Kombornia
LKS Głowienka
4:0
Rotar Węglówka
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:2
Beskid Równe
LKS Lubatowa
- : -
Orzeł Pustyny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
8:4
Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka
3:2
LKS Lubatowa
Błękitni Jasienica Rosielna
1:1
Huragan Jasionka
Dwór Kombornia
14:0
Nafciarz Bóbrka
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:0
LKS Głowienka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:0
Beskid Równe
LKS Lubatowa
4:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
Nafciarz Bóbrka
2:5
Błękitni Jasienica Rosielna
Tornado Wrocanka
1:4
Rotar Węglówka
Huragan Jasionka
3:0
Orzeł Pustyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:2
LKS Lubatowa
Orzeł Pustyny
3:1
Nafciarz Bóbrka
Rotar Węglówka
2:3
Huragan Jasionka
Koniczynka Guzikówka Krosno
3:1
Tornado Wrocanka
Beskid Równe
0:7
Dwór Kombornia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatowa
4:1
Beskid Równe
Nafciarz Bóbrka
0:1
Rotar Węglówka
Tornado Wrocanka
1:2
LKS Głowienka
Huragan Jasionka
3:0*
Koniczynka Guzikówka Krosno
Dwór Kombornia
4:0
Błękitni Jasienica Rosielna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij