Juniorzy przegrali z "Huraganem"

W minioną sobotę juniorzy KKS "Dwór" Kombornia rozegrali w ramach trzeciej kolejki ligowej mecz z ULKS "Huragan" Jasionka. Po dobrym meczu i zwycięstwie w Jaśliskach liczyliśmy na kolejny dobry występ naszej drużyny. W pierwszej połowie nasza drużyna grająca "z wiatrem" przeważała na boisku, niestety nie udało się tego potwierdzić bramką. Najbliżej zdobycia bramki był Hubert Hawrot, który bezpośrednio z rzutu rożnego trafił w słupek. Do przerwy wynik 0:0 i nic nie zapowiadało sromotnej porażki.
Po zmianie stron nasza drużyna nie potrafiła poradzić sobie z grą pod wiatr. Do utraty pierwszej bramki jakoś jeszcze szło, ale kiedy w ok 54 minucie tracimy bramkę wszystko się rozsypało. W ciągu zaledwie 7 minut tracimy 3 kolejne bramki (60, 65, 67 minuta), wynik 0:4 i już było pewne, że nic w tym meczu nie ugramy. Nasi zawodnicy próbowali co prawda zdobyć bramkę honorową jednak nie udało się skierować piłki do bramki rywali. Pod koniec meczu (w 78 minucie) goście "stawiają kropkę nad i" i strzelają jeszcze jedną bramkę ustalając wynik meczu na 0:5.
Trzeba się szybko otrząsnąć z tej porażki bo już w sobotę wyjazd do Lubatowej i to też nie będzie łatwy mecz.