Wysokie zwycięstwo seniorów

W niedzielne popołudnie drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia udała się do Izdebek aby powalczyć o punkty z miejscowym LKS-em. Podkreślić trzeba fakt, że na mecz stawiło się 18 zawodników co bardzo cieszy. Po dobrym meczu z LKS Lubatówka tydzień temu pełni optymizmu wychodzimy na stadion. Niestety na dość małym (w porównaniu do naszego) stadionie nie potrafimy się na początku odnaleźć. Kilka błędów i mogliśmy przegrywać co najmniej 2:0. Na szczęście po początkowym fragmencie zaczynamy przeważać i tworzyć sobie coraz to lepsze okazje do zdobycia bramki, których niestety nie umiemy wykorzystać. Dopiero pod koniec pierwszej połowy rajd Janka prawą stroną zakończył się faulem w polu karnym i zarówno sędzia liniowy jak i główny nie mają wątpliwości i mamy rzut karny. Do piłki podchodzi Grzesiek i zdobywa bramkę "na raty" gdyż jego strzał broni bramkarz jednak do piłki dopada najpierw Patryk delikatnie tylko ją zatrzymując a Grzesiek strzela w długi róg i mamy 0:1. Gospodarze rzucają się do ataku aby szybko odrobić straty ale nic z tego nie wychodzi i na przerwę schodzimy ze skromnym ale jednak prowadzeniem.
Po pierwszej połowie chyba nikt się nie spodziewał takiej ilości bramek w drugich 45 minutach meczu. Niedługo po rozpoczęciu dwie akcje Janka prawą stroną, które sam wykończył i mamy już 0:3. Po tej bramce trochę chyba za szybko uwierzyliśmy w to że nic złego nam się nic nie stanie i zlekceważyliśmy przeciwnika co doprowadziło do kilku groźnych sytuacji w tym jednej zakończonej zdobyciem bramki na 1:3. Izdebki chciały ruszyć za ciosem jednak zostały szybko skarcone z prawej strony rzut wolny oczywiście do piłki podchodzi Grzesiek i płaskim strzałem przy słupku pokonuje bramkarza i mamy 1:4. Po kilku minutach wynik podwyższa Patryk Chrobak. Ostatnią (szóstą) bramkę dla KKS-u zdobywa Łukasz Józefczyk. W ostatnich minutach meczu nasza drużyna już mocno rozluźniona pozwoliła gospodarzom na zdobycie jeszcze jednej bramki i mecz kończy się wynikiem 2:6 na korzyść KKS-u. Odnosimy pierwsze, jakże ważne zwycięstwo w tym sezonie. W naszej drużynie w tym spotkaniu zadebiutował nowy zawodnik: Konrad Kwolek - życzymy samych udanych występów w barwach "Dworu".
Za tydzień czeka nas trudny pojedynek na własnym stadionie z drużyną LUKS "Beskid" Posada Górna.