Mecz "na szczycie"

W najbliższą niedzielę drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia uda się do Izdebek aby powalczyć o punkty z miejscowym LKS-em. Obie drużyny nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych ponieważ w trzech dotychczasowych meczach zgromadziły na swoim koncie zaledwie jeden punkt i zajmują dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli.

Do tej pory mierzyliśmy się czterokrotnie z drużyną LKS Izdebki w rozgrywkach ligowych:

KKS "Dwór" Kombornia 4:1 LKS Izdebki 15 sierpnia 2013
LKS Izdebki 5:3 KKS "Dwór" Kombornia 6 kwietnia 2014
LKS Izdebki 2:0 KKS "Dwór" Kombornia 28 września 2014
KKS "Dwór" Kombornia 5:3 LKS Izdebki 24 maja 2015

W czterech meczach dwa razy wygrywała Kombornia i 2 razy Izdebki (zawsze wygrywał gospodarz meczu), stosunek bramek 12:11 na korzyść naszej drużyny.

Jak będzie tym razem przekonamy się już w niedzielę kiedy to o godzinie 15:00 na stadionie w Izdebkach trójka sędziowska: Łukasz Rygiel, Łukasz Radożycki, Damian Książek rozpocznie mecz.

Zapraszamy kibiców na mecz.