zamknij reklamę

Wracamy do gry po przerwie

Wracamy do gry po przerwie

W najbliższą niedzielę drużyna seniorów wraca do gry o ligowe punkty po dwutygodniowej przerwie. Tym razem w meczu wyjazdowym zmierzymy się z drużyną WKS "Beskid" Równe, która zajmuje aktualnie 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów, bramki zdobyte: 16, bramki stracone 18. Nasza drużyna zgromadziła do tej pory 16 punktów co pozwala na zajmowanie 5 miejsca w tabeli, bramki zdobyte: 35, bramki stracone 15. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 a sędziować będą: Łukasz Podgórski, Kamil Kozioł, Dariusz Nitka.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszej drużyny.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij