Wracamy do gry po przerwie

W najbliższą niedzielę drużyna seniorów wraca do gry o ligowe punkty po dwutygodniowej przerwie. Tym razem w meczu wyjazdowym zmierzymy się z drużyną WKS "Beskid" Równe, która zajmuje aktualnie 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów, bramki zdobyte: 16, bramki stracone 18. Nasza drużyna zgromadziła do tej pory 16 punktów co pozwala na zajmowanie 5 miejsca w tabeli, bramki zdobyte: 35, bramki stracone 15. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 a sędziować będą: Łukasz Podgórski, Kamil Kozioł, Dariusz Nitka.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszej drużyny.