Porażka juniorów na zakończenie rundy jesiennej

W ostatnim w tej rundzie meczu nasi juniorzy ulegli na własnym stadionie drużynie KS "Kotwica" Korczyna 1:5. Skład naszej drużyny: Kamil Zywar - Maciej Kwolek, Gabriel Balawajder, Norbert Surmacz, Bartosz Zygarowicz, Grzegorz Boczar - Jakub Wulw, Krystian Najdecki, Mateusz Ekiert, Dominik Zajączkowski - Wiktor Józefczyk oraz Kacper Lenart, Julian Krauz, Jakub Lenart, Mateusz Kwolek, Dawid Biskup, Patryk Zajączkowski. Ozdobą meczu była bramka, którą zdobył Jakub Wulw strzałem w okienko z ok 30 m. Teraz przed juniorami pół roku przerwy w zmaganiach ligowych i mamy nadzieję, że zima nie ostudzi ich zapału a wręcz przeciwnie po dobrze przepracowanej przerwie wrócą do gry jeszcze silniejsi.

Bilans rundy: 3 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki, bramki zdobyte: 18, bramki stracone: 22.