Ważny i trudny wyjazd do Jasionki

W sobotę (23 września) juniorzy podejmą na własnym stadionie JKS Jasionów. Po ostatnim meczu nasza drużyna na pewno będzie chciała powrócić na zwycięskie tory i zgarnąć pełną pulę w tym spotkaniu. Na pewno sporym osłabieniem będzie brak Huberta Hawrota, który dostał karę 3 meczy za czerwoną kartkę w meczu z Iskrzynią i w tej rundzie już nie zagra. Jak będzie, czy nasza drużyna zagra kolejny dobry mecz, przekonamy się już w sobotę kiedy to o godzinie 15:00 sędzia Stanisław Rajchel zagwiżdże po raz pierwszy.

W niedzielę seniorzy udadzą się w najdalszy wyjazd tej rundy - do Jasionki - aby powalczyć o punkty z drużyną ULKS "Huragan" Jasionka. Niespełna rok temu gościliśmy w Jasionce a tamto spotkanie zakończyło się podziałem punktów 1:1. Drużyna z Jasionki to solidny zespół, groźny dla każdego zwłaszcza u siebie. Zawody (podobnie jak przed rokiem) poprowadzi trójka sędziowska ze Słowacji. Mamy nadzieję, że nasza drużyna wróci z tego wyjazdu z kompletem punktów.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00. Wyjazd autobusem o godzinie 10:40 ze stadionu w Komborni. Zapraszamy kibiców do wspólnego wyjazdu.