Test numer 3 zaliczony na 6.0

Dziś (tj. we wtorek 25 lipca) podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę GLKS "Karpaty" Klimkówka. Kadra dopisała - na mecz stawiło się 15 zawodników. Mimo, że to drużyna A-klasowa podeszliśmy do meczu bez kompleksów i to my od początku dyktowaliśmy warunki. Przeciwnicy wyraźnie zaskoczeni takim obrotem sprawy nie umieli się dziś odnaleźć na boisku. Szybko strzelamy jedną, drugą, trzecią bramkę nie pozwalając na zbyt dużo przeciwnikom - do przerwy wynik 4:0. Chwila oddechu i wracamy na pole gry. Goście za wszelką cenę próbują zdobyć bramkę jednak ich poczynania są nadaremne. W drugiej części dokładamy jeszcze 2 bramki i mecz kończy się wynikiem 6:0.

Wynik cieszy a jeszcze bardziej gra naszej drużyny, jednak nie ma czasu na rozpamiętywanie bo już we czwartek rozegramy kolejny sparing - tym razem na wyjeździe zagramy z dobrze znaną drużyną "zza miedzy" GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne. Ten mecz już we czwartek 27 lipca o godzinie 18:30. Zapraszamy wszystkich kibiców.