Nie zwalniamy tempa :-)

W czwartkowym sparingu pokonaliśmy drużynę GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne 2:0, wynik powinien być jeszcze wyższy ponieważ w pierwszej połowie sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej przez Grześka bramki a w drugiej połowie Grzesiek nie wykorzystał karnego. Do tego doszło jeszcze kilka niewykorzystanych okazji i momentami szczęście dopisywało gospodarzom. Na boisku przeważaliśmy przez cały mecz i to my dyktowaliśmy warunki w tym spotkaniu. Gospodarze stwarzali nieliczne sytuacje zagrażające naszej bramce (głównie po stałych fragmentach). Pierwszą bramkę zdobył Patryk Hawrot a drugą Piotr Kwolek. Pomimo skromnej (11 osobowej) kadry w tym meczu pokazaliśmy charakter i walczyliśmy o każdą piłkę. Graliśmy dużo piłką i konstruowaliśmy naprawdę ładne i składne akcje.

Skład KKS "Dwór" Kombornia:

Rafał Czapor - Piotr Jaracz, Tomasz Krauz, Marcin Rymarz, Tobiasz Kuźnar - Bartosz Prajsnar, Patryk Hawrot, Dawid Surmacz, Piotr Surmacz - Piotr Kwolek, Grzegorz Kwolek

Już jutro (tj. sobota 29 lipca) o godzinie 16:00 kolejny mecz sparingowy. Tym razem zmierzymy się z ligowym rywalem - LZS "Rotar" Węglówka. Zapraszamy wszystkich kibiców.