Targowiska kolejnym rywalem juniorów

W najbliższą sobotę drużyna juniorów zmierzy się (po raz ostatni w tym sezonie na własnym stadionie) z drużyną LUKS "Partyzant Mal-Bud1" Targowiska. W związku z tym, iż drużyna seniorów pauzuje w tej kolejce, w meczu juniorów będą mogli wystąpić: Dawid Surmacz, Patryk Hawrot, Patryk Chrobak, Maciej Długosz. W związku z tym liczymy na dobry mecz i korzystny rezultat w tym spotkaniu. Jak będzie przekonamy się już w sobotę 10 czerwca o godzinie 16:00 kiedy Pan Łuksa Krzysztof rozpocznie mecz.

W niedzielę 11 czerwca drużyna seniorów pauzuje w związku z wycofaniem ULKS "Huragan" Jasionka z rozgrywek. W tym dniu odbędzie się koronacja obrazu Matki Bożej Pocieszenia Pani Komborskiej o godzinie 13:00 w Miejscu Piastowym - zachęcamy do udziału w tej uroczystości.