Porażka w ostatnim meczu...

Porażka w ostatnim meczu...

Juniorzy zakończyli już zmagania w sezonie 2017 / 2018, ostatnim meczem było wyjazdowe spotkanie derbowe z drużyną KS "Kotwica" Korczyna. Niestety, choć gra naszego zespołu nie była zła i to nasz drużyna stworzyła więcej dobrych okazji do zdobycia bramki ostatecznie przegrywamy to spotkanie 4:3 po błędach w formacji defensywnej. Pierwsza bramka padła w 16 minucie spotkania, kolejna 5 minut później. W 28 minucie najaktywniejszy tego dnia na boisku Konrad Rymarz zdobywa bramkę kontaktową. Niestety w 37 minucie błąd naszego bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk a ta wturlała się do bramki. Na przerwę schodzimy z wynikiem 3:1 chociaż kilka dobrych okazji nasi zawodnicy mieli. Po przerwie nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat. Kilka strzałów w bliskiej odległości jakimś sposobem obronił bramkarz a kilka strzałów było niecelnych. W 66 minucie ponownie Konrad Rymarz wpisuje się na listę strzelców i mamy 3:2. Trzy minuty później Hubert Hawrot doprowadza do wyrównania - 3:3. I kiedy wszyscy myśleli, że nasza drużyna pójdzie za ciosem i zdobędzie jeszcze bramkę zwycięską - duży błąd w obronie w 71 minucie sprawia, że to "Kotwica" strzela bramkę jak się później okazało na wagę 3 punktów.

Szkoda tego meczu bo zwłaszcza w drugiej połowie byliśmy drużyną lepszą i przynajmniej remis byłby bardziej sprawiedliwy. Ale taka jest piłka - wygrywa ten kto popełni mniej błędów. Teraz przed juniorami dłuższa przerwa bo do walki o ligowe punkty wrócą dopiero w sierpniu. Oczywiście nadal będą prowadzone treningi. Na podsumowanie całości sezonu przyjdzie jeszcze czas ale wydaje się, że jak na pierwszy sezon nie było źle, a niektóre mecze były bardzo dobre. Liczymy na jeszcze lepszą formę naszych zawodników w przyszłym sezonie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości