Ostatni mecz u siebie

Ostatni mecz u siebie

Sezon 2017 / 2018 zbliża się do końca - do rozegrania zostały dwa (jakże ważne z punktu widzenia awansu do klasy "A") mecze. Już w niedzielę o godzinie 15:00 na własnym stadionie drużyna seniorów zmierzy się z WKS "Beskid" Równe. W rundzie jesiennej wygraliśmy 7:0 więc na pewno nasz najbliższy rywal będzie chciał się zrewanżować. W ostatniej kolejce Równe wygrało z Głowienką co dodatkowo pokazuje, że nie jest to typowa drużyna "do bicia".

Nasza drużyna ma o tyle dobrą sytuację, że nie musi patrzeć na ligowych rywali.

Scenariusz jest prosty:

1) Wygrywamy 2 mecze - awansujemy z pierwszego miejsca

lub

2) Wygrywamy 1 mecz, Jasionka wygrywa 2 mecze - gramy w barażach

lub

3) Przegrywamy 2 mecze - zajmujemy 3 miejsce i zostajemy w klasie "B"

Z trzech drużyn, które jeszcze walczą o awans (KKS "Dwór" Kombornia, ULKS "Huragan" Jasionka, GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna) w najtrudniejszej sytuacji jest Jasienica Rosielna ponieważ został im do rozegrania jeden mecz i muszą liczyć na:

1) Wygraną z nami i naszą stratę punktów z Równym.

lub

2) Wygraną z nami i zdobycie przez Jasionkę max 1 punktu w 2 meczach (Węglówka i Guzikówka)

Jeżeli w najbliższą niedzielę nasza drużyna zdobędzie 3 punkty i Jasionka również to Jasienica Rosielna odpada z gry o awans i mecz z nami dla nich nie będzie miał znaczenia w kontekście walki o awans (co nie zmienia faktu, że na pewno będą starali się nas pokonać, choćby dlatego żeby zrewanżować się za porażkę z jesieni 4:0).

Zaprawszamy kibiców do dopingowania naszej drużyny.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości