Porażka juniorów z Korczyną

Niestety drużyna juniorów młodszych KKS "Dwór" Kombornia przegrała derbowy pojedynek z KS "Kotwica" Korczyna 3:4. Początek meczu nie wskazywał na porażkę naszego zespołu, piłka praktycznie nie opuszczała połowy rywali. Niestety po kilku minutach goście doszli do głosu wyprowadzili kontrę i zdobyli bramkę. Kilka minut gry w środku, znów kontra "Kotwicy" i bramka. Zawodnicy "Dworu" nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali. Praktycznie pierwszy celny strzał i od razu bramka w ostatniej minucie pierwszej połowy. Hubert Hawrot z prawej strony przelobował bramkarza i mamy 1:2 i tak schodzimy na przerwę. W drugiej połowie nasza drużyna zaczęła grać lepiej ale niestety znów błędy w kryciu i brak wykończenia akcji a czasem po prostu szczęścia. Niestety po ostatnim gwizdku znów schodzimy pokonani z boiska.

W najbliższą sobotę kolejne derby, tym razem w Iskrzyni, już teraz zapraszamy wszystkich kibiców.