Nadlatuje Orzeł z Milczy

W najbliższą niedzielę nasz KKS podejmie na własnym stadionie drużynę LKS "Orzeł" Milcza.
Po ostatniej kolejce te dwie drużyny mają zgoła odmienne nastroje. Dwór pewnie zainkasował 3 punkty w Nozdrzcu wygrywając z miejscowym "Sanem" 4:1, natomiast "Orzeł" przed własną publicznością uległ wysoko (4:0) "Burzy" Rogi.
Po 9 kolejkach KKS z 13 punktami na koncie, 18 strzelonymi i 16 straconymi bramkami plasuje się na 6 miejscu w ligowej tabeli. "Orzeł" natomiast zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 8 punktów, 18 strzelonych i 27 straconych bramek.
Na pewno naszego najbliższego rywala nie możemy zlekceważyć i musimy przystąpić do tego meczu skoncentrowani na 100% od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego.
A sędziować to spotkanie będą: Jakieła Rafał, Cysarz Bogusław, Karkoszka Łukasz.

Historia spotkań:

25 września 2005: LKS Kombornia 1-2 LKS Milcza
21 maja 2006: LKS Milcza 1-0 LKS Kombornia
1 października 2006: LKS Kombornia 5-2 Orzeł Milcza
3 czerwca 2007: Orzeł Milcza 3-4 LKS Kombornia

Zapraszamy kibiców do dopingowania naszej drużyny.
Niedziela 16 października godzina 15:00.