Nadciąga Tornado

W sobotę 16 września o godzinie 16:00 nasi juniorzy na wyjeździe rozegrają pojedynek derbowy z LKS "Iskra" Iskrzynia. Po bardzo dobrym początku sezonu tego meczu wręcz nie można przegrać ale jak wiadomo piłka nożna jest nieprzewidywalna i wszystko może się zdarzyć. Spotkanie poprowadzi Mateusz Gumienny.

W niedzielę 17 września o godzinie 15:00 drużyna seniorów podejmie na własnym stadionie UKS "Tornado" Wrocanka. Po dobrym meczu w Lubatowej KKS będzie chciał podtrzymać zwycięską passę, a tym samym pierwszy raz w tym sezonie zdobyć komplet punktów na własnym stadionie. Drużyna z Wrocanki mimo słabego startu i przedostatniej pozycji w ligowej tabeli na pewno tanio skóry nie sprzeda i za darmo punktów nie odda. Musimy być w pełni skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty meczu i nie zlekceważyć przeciwnika. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Tomasz Kopacz, Rafał Zaremba, Jagoda Biskup.

Zapraszamy kibiców do wspierania dopingiem naszych drużyn.