Juniorzy w kratkę

Juniorzy na mecz do Hłudna pojechali z nadzieją na przełamanie po 2 porażkach. Niestety walkę tak jak w Jaśliskach nawiązali jedynie w pierwszej połowie, którą przegrali 2:0 rzadko przedostając się pod bramkę rywali. Druga połowa to już prawdziwa demolka naszej drużyny. Nic się nie kleiło a gospodarze robili co chcieli. Tę część przegrywamy 9:0 a całe spotkanie po słabej grze 11:0.

Taką porażkę trzeba szybko zapomniej - a najlepiej to zrobić zwyciężając w kolejnym meczu. Okazja nie byle jaka bo mecz derbowy to zawsze spore wydarzenie czy to w juniorach czy w seniorach. W sobotę do Komborni zawitała "Iskra" Iskrzynia. 2 minuta spotkania i... przegrywamy 0:1 po fatalnych błędach w formacji obronnej. Mówi się trudno - gramy dalej. Atakujemy ciągle a goście praktycznie nie wychodzą z własnej połowy. Wszyscy myśleli, że bramka dla "Dworu" to tylko kwestia czasu. W 14 minucie Maciej Kwolek strzela bramkę życia... niestety samobójczą z ok 30 metrów lobując naszego bramkarza (spory udział przy tej bramce miał wiatr) i przegrywamy już 0:2. Do tej bramki "Iskra" była na naszym polu karnym tylko raz przy pierwszej bramce a prowadziła już dwiema bramkami. To mocno podrażniło naszych zawodników i w 18 minucie Dominik Zajączkowski strzela bramkę kontaktową na 1:2. Choć po tej bramce nadal nasza drużyna miała miarzdżącą przewagę, bramki już nie padły. Na drugą połowę "Dwór" wychodzi zmotywowany aby walczyć o zwycięstwo. Zadajemy trzy szybkie ciosy. Najpierw w 48 minucie Konrad Rymarz doprowadza do wyrównania, następnie w 52 minucie Hubert Hawrot podwyższa wynik na 3:2 a 3 minuty później jest już 4:2 za sprawą Dominika Zajączkowskiego. W 58 minucie zawodnik Iskrzyni Dominik Cymerman otrzymuje drugą żółtą kartkę w przeciągu 8 minut i musi opuścić plac gry. Gramy swoje ciągle atakując a "Iskra" od czasu do czasu próbuje kontratakować. w 75 minucie wynik podwyższa Hubert Hawrot a w 78 minucie "kropkę nad i" stawia Jakub Wulw. Wygrywamy mecz 6:2 a co jest jeszcze ważniejsze wygrywamy po bardzo dobrej grze. Za tydzień wyjazd do Jasionowa i mamy nadzieję kolejny dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny.