Juniorzy jadą do Krosna, seniorzy jadą do Milczy

Juniorzy  jadą do Krosna, seniorzy jadą do Milczy

W sobotę 3 czerwca nasi juniorzy udadzą się do Krosna (osiedle Guzikówka) aby powalczyć o punkty z UKS "Koniczynka" Krosno. Po ostatnich wysokich porażkach ciężko liczyć, że coś nagle się zmieni jednak nadzieja umiera ostatnia i ciągle wierzymy w dobry występ naszej drużyny. W rundzie jesiennej padł remis 1:1 po bardzo ładnej bramce w ostatniej minucie meczu, którą zdobył Marcin "Mysza" Krupa. Jak będzie tym razem przekonamy się w sobotę o godzinie 16:00 kiedy zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego Radosława Kuszaj.

W niedzielę 4 czerwca drużyna seniorów uda się do Milczy aby powalczyć o punkty z miejscowym "Orłem". W tej rundzie naszej drużynie nie wiedzie się najlepiej: 1 zwycięstwo, 3 remisy, 5 porażek przy bilansie bramkowym: 13 strzelonych, 18 straconych bramek to bardzo słaby wynik. Drużyna z Milczy ma odrobinę lepsze statystyki: 2 zwycięstwa (plus walkower z "Huraganem" Jasionka), 4 remisy, 2 porażki przy bilansie bramkowym: 14 strzelonych, 11 straconych bramek. W rundzie jesiennej wygraliśmy gładko 5:0 jednak o powtórzenie tego rezultatu w najbliższym spotkaniu będzie bardzo trudno. Czy naszej drużynie uda się wywieźć jakieś punkty z trudnego terenu? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 13:00 kiedy zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego. A mecz poprowadzi trójka sędziowska: Pękala Ryszard, Solecki Janusz, Trybus Witosław.

Zapraszamy kibiców na mecze naszych drużyn i prosimy o sportowy doping.