Juniorzy derbowo z Cisami, seniorzy z Bóbrką

W sobotę juniorzy rozegrają "derbowy mecz na szczycie" - o godzinie 15.00 na wyjeździe zmierzą się LKS "Cisy" Jabłonica Polska. Obecnie "Cisy" zajmują pierwsze a "Dwór" drugie miejsce w ligowej tabeli. Liczymy na kolejny dobry występ naszej drużyny.

W niedzielę o godzinie 15:00 seniorzy zmierzą się na naszym stadionie z zajmującą obecnie ostatnie miejsce w tabeli drużyną LKS "Nafciarz" Bóbrka. Drużyna z Bóbrki nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie, do tej pory zdobyła zaledwie 1 punkt w meczu z "Tornado" Wrocanka. Bilans bramkowy to: 10 zdobytych i 24 stracone bramki. Nasz bilans to: 21 zdobytych i 15 straconych bramek. Każdy inny wynik jak wysokie zwycięstwo naszego zespołu będzie sporym zaskoczeniem. Oczywiście nie możemy zlekceważyć przeciwnika bo nikt za darmo punktów nie odda.

Zapraszamy kibiców na mecze naszych drużyn.