Jedziemy do lidera

Już w najbliższą niedzielę 4.09.2016 nasza drużyna seniorów uda się na wyjazdowy mecz do Górek gdzie o godz. 15:00 zmierzy się z miejscową drużyną LKS Górki. Drużyna z Górek pomimo, że jest beniaminkiem bardzo dobrze rozpoczęła sezon od trzech zwycięstw i przewodzi w ligowej tabeli. Nasza drużyna po falstarcie w pierwszym meczu wygrała dwa kolejne spotkania i zapewne tanio skóry nie sprzeda.
Z drużyną LKS Górki do tej pory spotkaliśmy się dwukrotnie, a było to w sezonie 2005 / 2006.
Pierwszy mecz rozegrany w Górkach 21 sierpnia 2005 roku (czyli 11 lat temu) zakończył się naszą porażką 3:1.
Drugi mecz rozegrany w Komborni 23 kwietnia 2006 roku zakończył się naszym zwycięstwem 2:0.
Oczywiście teraz to całkowicie inne drużyny i sprawa wyniku jest otwarta. Choć faworytem jest drużyna LKS Górki to my po cichu liczymy na sprawienie miłej niespodzianki naszym kibicom.

Na mecz jedziemy busem dlatego zapraszamy kibiców do wspólnego wyjazdu
i dopingowania naszych piłkarzy.
Wyjazd ze stadionu w Komborni o godz. 13:45.