Jabłonka i Głowienka to kolejni rywale naszych drużyn

Sobota 2 września 2017 r. godzina 16:00 drugi mecz juniorów młodszych. Tym razem udamy się do Jabłonki aby powalczyć o punkty z miejscową drużyną "Orły" Jabłonka. Po dobrej grze i pechowo przegranym pierwszym meczu z Jaśliskami (2:3) - liczymy, że tym razem nasza drużyna zdobędzie komplet punktów. Nasz najbliższy rywal w pierwszej kolejce uległ na wyjeździe drużynie "Cisy" Jabłonica Polska 6:3 i również będzie chciał się zrehabilitować. Jak będzie przekonamy się już w sobotę o godzinie 16:00 kiedy to na stadionie w Jabłonce zabrzmi pierwszy gwizdek Pana Dariusza Domaradzkiego. Zbiórka zawodników na stadionie w Komborni 14:30, wyjazd autobusem 14:40.

W niedzielę drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia podejmie na własnym stadionie ekipę LKS Głowienka. Po dobrym występie w poprzednim meczu ("Koniczynka Guzikówka" Krosno 1:2) nasz zespół będzie chciał podtrzymać zwycięską passę. Drużyna z Głowienki w poprzednim tygodniu pauzowała a pierwsze dwa mecze wygrała (Huragan Jasionka 1:0, Nafciarz Bóbrka 4:2) dzięki czemu ma 6 punktów (tyle samo co nasza drużyna), z tego powodu mecz ten jest jeszcze ważniejszy. Historia spotkań:

KKS "Dwór" Kombornia 2:2 LKS Głowienka 31 październik 2010

LKS Głowienka 1:1 KKS "Dwór" Kombornia 12 czerwca 2011

LKS Głowienka 2:1 KKS "Dwór" Kombornia 13 listopada 2011

KKS "Dwór" Kombornia 2:0 LKS Głowienka 10 czerwca 2012

KKS "Dwór" Kombornia 6:1 LKS Głowienka 4 października 2015

LKS Głowienka 0:3 KKS "Dwór" Kombornia 22 maja 2016

3 zwycięstwa, 1 porażka, 2 remisy. W 6 meczach 15 bramek strzelonych i 6 straconych. Jak będzie tym razem przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na stadionie w Komborni, kiedy to trójka sędziowska: Marcin Smoleń, Rafał Krężałek, Martin Kijowski rozpocznie to spotkanie.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszych drużyn.