Derby na zakończenie rundy jesiennej

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w ramach ostatniej kolejki rundy jesiennej rozegramy wyjazdowy mecz derbowy z drużyną GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne. Przed startem sezonu wydawało się, że na drużynę z Krościenka mocnych w naszej lidze nie będzie i każda z drużyn będzie skazana na porażkę. Z meczu na mecz jednak skład "Wisłoka" się kruszył przez jakąś plagę kontuzji i w obecnej chwili pozostało tylko kilku zawodników z wyjściowej 11.
Po 12 kolejkach "Wisłok" zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 27 punktów przy 35 strzelonych i 12 straconych bramek. Do tej pory GKS 8 razy zwyciężał, 3 razy dzielił się punktami (LKS Wesoła, LKS "Orzeł" Pustyny, LUKS "Burza" Rogi) i tylko raz zaznał goryczy porażki (JKS Jasionów). Dwór natomiast zajmuje 5 miejsce z 20 punktami na koncie, 29 strzelonymi i 18 straconymi bramkami. Do tej pory KKS 6 razy zwyciężał, 2 razy remisował (LKS "Orzeł" Pustyny, ULKS "Huragan" Jasionka) i 4 razy schodził z boiska pokonany (LKS Wesoła, LKS Górki, LUKS "Burza" Rogi, LUKS "Beskid" Posada Górna).
Jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami i w tym meczu zapewne nikt nogi nie cofnie i walka będzie o każdy fragment boiska.
Sędziować to spotkanie będą: Guzik Mirosław, Pękala Ryszard.

Historia spotkań pomiędzy naszymi drużynami jest dla nas bardzo obiecująca.
W 10 rozegranych ligowych spotkaniach na naszym koncie jest: 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki.

13 sierpnia 2006
Wisłok Krościenko Wyżne 0-2 Dwór Kombornia

15 kwietnia 2007
Dwór Kombornia 0-0 Wisłok Krościenko Wyżne

16 września 2007
Dwór Kombornia 1-1 Wisłok Krościenko Wyżne

11 maja 2008

23 września 2012
Wisłok Krościenko Wyżne 3-2 Dwór Kombornia

12 maja 2013
Dwór Kombornia 5-1 Wisłok Krościenko Wyżne

6 października 2013

25 maja 2014
Dwór Kombornia 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne

9 listopada 2014

28 czerwca 2015
Dwór Kombornia 2-6 Wisłok Krościenko Wyżne

Zapraszamy kibiców na to spotkanie. Niedziela 6 listopada godzina 11:00 - stadion w Krościenku Wyżnym.
To nie mecz to derby... do boju KKS.