Daleki wyjazd - trudny mecz

Już w najbliższą niedzielę nasza drużyna uda się w daleką podróż do Nozdrzca aby powalczyć o punkty z miejscowym "Sanem". "San" tak jak i nasz "Dwór" gra w tym sezonie w kratkę, bardzo dobre mecze przeplata słabymi.
Dorobek Nozdrzca w pierwszych 8 kolejkach to 12 miejsce, 6 punktów, 19 strzelonych i 29 straconych bramek. San porafi wysoko wygrać (9:0 z LKS "Jasiołka" Świerzowa Polska), ale też wysoko przegrać (8:1 z LKS Górki, 6:0 z LUKS "Burza" Rogi).
Nasz KKS plasuje się na 8 miejscu z dorobkiem 10 punktów, 14 strzelonych i 15 straconych bramek.
Stadion w Nozdrzcu jest bardzo specyficzny i daje dużą przewagę gospodarzom, jednak nasza drużyna na pewno będzie walczyć o komplet punktów w tym meczu.
W poprzednim sezonie na stadionie w Nozdrzcu przegraliśmy 4:3, natomiast u siebie zwyciężyliśmy 1:0.
Jak będzie tym razem przekonamy się w niedzielę o 15:00 - wyjazd busem o godzinie 13:30.
Spotkanie poprowadzą: Radożycki Łukasz, Krawiecki Adam, Gacek Patryk
Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszych zawodników gorącym, sportowym dopingiem.