Czeka nas ciężka przeprawa

Już w najbliższą niedzielę nasza drużyna na własnym stadionie podejmie drużynę LKS Lubatowa, która po niemrawym początku sezonu z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej (nie licząc ostatniej wpadki z GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne 0:6). Po sześciu kolejkach Lubatowa z dorobkiem 10 punktów, 10 strzelonymi i 16 straconymi bramkami plasuje się w ligowej tabeli tuż przed nami na miejscu 5.
Nasz KKS plasuje się na 6 miejscu z dorobkiem 7 punktów, 10 strzelonych i 11 straconych bramek.
Obie drużyny zaliczyły wpadkę w ostatniej kolejce i obie będą chciały udowodnić, że potrafią wygrywać.

Historia pokazuje, że mecze z Lubatową zawsze były zacięte (nigdy nie zakończyły się wygraną wyższą niż jedną bramką). Tylko raz padł remis, a w pozostałych pięciu spotkaniach górą był gospodarz meczu:

Sezon 2007 / 2008
LKS Kombornia 2-2 LKS Lubatowa - 12 sierpnia 2007
LKS Lubatowa 1-0 LKS Kombornia - 30 marca 2008

Sezon 2008 / 2009
LKS Lubatowa 3-2 LKS Kombornia - 14 września 2008
LKS Kombornia 3-2 LKS Lubatowa - 17 maja 2009

Sezon 2015 / 2016
KKS "Dwór" Kombornia 2-1 LKS Lubatowa - 18 październik 2015
LKS Lubatowa 3-2 KKS "Dwór" Kombornia - 5 czerwca 2016

Jak zakończy się to spotkanie? Czy naszym zawodnikom uda się zdobyć punkty? Tego wszystkiego dowiemy się już w niedzielę 25 września kiedy to o godzinie 15:00 piłkarze obu drużyn wybiegną na boisko w Komborni. Sędziować w tym meczu będą: Kiełtyka Sławomir, Buczyński Damian, Rymarczyk Karol.

W pozostałych meczach:

KKS "Dwór" Kombornia - LKS Lubatowa
Zapewne będzie to zacięty, pełen fizycznej walki mecz drużyn sąsiadujących w tabeli ligowej. Miejmy nadzieję, że nasi napastnicy w końcu ustawią odpowiednio celowniki i zaczną zdobywać bramki, bo sytuacji ku temu jest dużo w każdym meczu.
TYP: 1:

LUKS "Beskid" Posada Górna - LUKS "Burza" Rogi
Nasz ostatni rywal uda się do posady Górnej na mecz z miejscowym "Beskidem" i raczej "Burza" nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem niżej sytuowanej drużyny.
TYP: 2

LKS "San" Nozdrzec - LKS "Orzeł" Pustyny
San gra w kratkę - w jednym meczu gromi Świerzową 9:0 by już po tygodniu przegrać z Górkami 8:1. Dużym atutem Sanu jest stadion i zapewne w tym będą poszukiwać swojej szansy. Pustyny po kiepskim początku z meczu na mecz grają coraz lepiej jednak na stadionie w Nozdrzcu raczej punktów nie zdobędą.

LKS "Orzeł" Milcza - LKS Górki
Górki po pierwszej porażce z Beskidem nie miały litości nad Sanem gromiąc ich 8:1. W tą niedzielę udadzą się do Milczy gdzie powinni zgarnąć kolejny komplet punktów ponieważ "Orzeł" jak do tej pory zawodzi oczekiwania w tym sezonie.
TYP: 2

ULKS "Huragan" Jasionka - LKS "Jasiołka" Świerzowa Polska
Jasionka po dość niespodziewanym zwycięstwie w ostatniej kolejce w Jasionowie będzie chciała udowodnić, że to nie przypadek. Świerzowa jest nieprzewidywalna potrafi rozegrać bardzo dobry mecz by w następnym popełniać szkolne błędy. Zapewne będzie to wyrównany, zacięty mecz.

LKS "Sokół" Trześniów - JKS Jasionów
Obie drużyny w ubiegłą niedzielę przegrały swoje mecze i o ile porażka "Sokoła" z Wesołą nie była dużą niespodzianką to porażka Jasionowa z Jasionką na własnym stadionie zdziwiła niejednego kibica. Wydaje się, że w tym meczu raczej Trześniów powinien się cieszyć z końcowego sukcesu.

GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne - LKS Wesoła
Hit kolejki - dwie drużyny które do tej pory zgarnęły komplet punktów zmierzą się ze sobą w najbliższą niedzielę. Czy gracze z Krościenka poobijani w ostatnim meczu z LKS Lubatowa będą w pełni sił na to spotkanie, jeśli tak to wydaje się, że "Wisłok" powinien wygrać to spotkanie choć Wesoła na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie walczyć do ostatniego gwizdka o korzystny rezultat.