zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotar Węglówka
Pauza
Orzeł Pustyny
2:3
Dwór Kombornia
Błękitni Jasienica Rosielna
4:4
Beskid Równe
LKS Lubatowa
6:1
Tornado Wrocanka
LKS Głowienka
1:0
Huragan Jasionka
Koniczynka Guzikówka Krosno
5:2
Nafciarz Bóbrka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
Orzeł Pustyny
Nafciarz Bóbrka
2:4
LKS Głowienka
Huragan Jasionka
3:1
LKS Lubatowa
Beskid Równe
2:0
Tornado Wrocanka
Dwór Kombornia
3:4
Rotar Węglówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
2:0
Beskid Równe
LKS Lubatowa
3:0
Nafciarz Bóbrka
Rotar Węglówka
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Tornado Wrocanka
0:4
Huragan Jasionka
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:2
Dwór Kombornia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
2:2
Rotar Węglówka
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Nafciarz Bóbrka
3:3
Tornado Wrocanka
Beskid Równe
0:4
Huragan Jasionka
Dwór Kombornia
1:4
LKS Głowienka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatowa
1:4
Dwór Kombornia
Rotar Węglówka
5:2
Beskid Równe
Huragan Jasionka
3:1
Nafciarz Bóbrka
LKS Głowienka
5:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:3
Orzeł Pustyny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
3:3
LKS Głowienka
Błękitni Jasienica Rosielna
3:2
LKS Lubatowa
Rotar Węglówka
10:2
Koniczynka Guzikówka Krosno
Beskid Równe
6:2
Nafciarz Bóbrka
Dwór Kombornia
7:2
Tornado Wrocanka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tornado Wrocanka
0:8
Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan Jasionka
1:1
Dwór Kombornia
LKS Głowienka
4:0
Rotar Węglówka
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:2
Beskid Równe
LKS Lubatowa
9:1
Orzeł Pustyny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
8:4
Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka
3:2
LKS Lubatowa
Błękitni Jasienica Rosielna
1:1
Huragan Jasionka
Dwór Kombornia
14:0
Nafciarz Bóbrka
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:0
LKS Głowienka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:0
Beskid Równe
LKS Lubatowa
4:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
Nafciarz Bóbrka
2:5
Błękitni Jasienica Rosielna
Tornado Wrocanka
1:4
Rotar Węglówka
Huragan Jasionka
3:0
Orzeł Pustyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:2
LKS Lubatowa
Orzeł Pustyny
3:1
Nafciarz Bóbrka
Rotar Węglówka
2:3
Huragan Jasionka
Koniczynka Guzikówka Krosno
3:1
Tornado Wrocanka
Beskid Równe
0:7
Dwór Kombornia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatowa
4:1
Beskid Równe
Nafciarz Bóbrka
0:1
Rotar Węglówka
Tornado Wrocanka
1:2
LKS Głowienka
Huragan Jasionka
3:0*
Koniczynka Guzikówka Krosno
Dwór Kombornia
4:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotar Węglówka
Pauza
Nafciarz Bóbrka
4:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Tornado Wrocanka
1:10
LKS Lubatowa
Huragan Jasionka
1:1
LKS Głowienka
Beskid Równe
0:4
Błękitni Jasienica Rosielna
Dwór Kombornia
2:1
Orzeł Pustyny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Koniczynka Guzikówka Krosno
Pauza
LKS Lubatowa
0:1
Huragan Jasionka
Orzeł Pustyny
2:5
Błękitni Jasienica Rosielna
Rotar Węglówka
0:1
Dwór Kombornia
Tornado Wrocanka
3:5
Beskid Równe
LKS Głowienka
2:1
Nafciarz Bóbrka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
3:1
Rotar Węglówka
Nafciarz Bóbrka
0:6
LKS Lubatowa
Beskid Równe
1:3
Orzeł Pustyny
Huragan Jasionka
5:0
Tornado Wrocanka
Dwór Kombornia
1:2
Koniczynka Guzikówka Krosno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatowa
Pauza
Rotar Węglówka
4:2
Orzeł Pustyny
Tornado Wrocanka
2:4
Nafciarz Bóbrka
Huragan Jasionka
3:0
Beskid Równe
LKS Głowienka
2:7
Dwór Kombornia
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tornado Wrocanka
Pauza
Orzeł Pustyny
3:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Błękitni Jasienica Rosielna
4:2
LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka
2:8
Huragan Jasionka
Beskid Równe
2:2
Rotar Węglówka
Dwór Kombornia
6:0
LKS Lubatowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Jasionka
Pauza
LKS Lubatowa
1:4
Błękitni Jasienica Rosielna
Nafciarz Bóbrka
0:1
Beskid Równe
Tornado Wrocanka
0:13
Dwór Kombornia
LKS Głowienka
7:0
Orzeł Pustyny
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:0
Rotar Węglówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafciarz Bóbrka
Pauza
Orzeł Pustyny
3:6
LKS Lubatowa
Błękitni Jasienica Rosielna
9:1
Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka
3:0
LKS Głowienka
Beskid Równe
4:2
Koniczynka Guzikówka Krosno
Dwór Kombornia
0:0
Huragan Jasionka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Równe
Pauza
Huragan Jasionka
2:2
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Głowienka
0:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
LKS Lubatowa
3:0
Rotar Węglówka
Nafciarz Bóbrka
2:9
Dwór Kombornia
Tornado Wrocanka
7:1
Orzeł Pustyny
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwór Kombornia
Pauza
Orzeł Pustyny
1:4
Huragan Jasionka
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0*
Nafciarz Bóbrka
Rotar Węglówka
3:0
Tornado Wrocanka
Beskid Równe
2:1
LKS Głowienka
Koniczynka Guzikówka Krosno
2:1
LKS Lubatowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
Pauza
LKS Lubatowa
3:1
LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka
2:0
Orzeł Pustyny
Tornado Wrocanka
0:5
Koniczynka Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka
2:1
Rotar Węglówka
Dwór Kombornia
7:1
Beskid Równe
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustyny
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
0:1
Dwór Kombornia
LKS Głowienka
16:0
Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka
6:0
Nafciarz Bóbrka
Beskid Równe
5:4
LKS Lubatowa
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:4
Huragan Jasionka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości