Zmiany! Zmiany! Zmiany!

Dużymi krokami nadchodzi nowy sezon rozgrywek "Serie B" a wraz z nim dużo zmian w klubie KKS "Dwór" Kombornia...

Pierwszą zmianą jest wybór nowego trenera.

Jacka Jastrzębskiego zastąpi w nadchodzącym sezonie Grzegorz Kwolek (dotychczasowy zawodnik naszej drużyny), który tak jak jego poprzednik będzie grającym trenerem.
Jackowi bardzo dziękujemy za rok pracy w naszym klubie i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Nowemu trenerowi życzymy wielu sukcesów w roli trenera i owocnej pracy z zawodnikami.

Niebawem wybory nowego zarządu więc spodziewamy się kolejnych zmian, ale o tym napiszemy w osobnym poście już po wyborach, kiedy to podamy skład nowego zarządu.

Jak co roku zmiany nie omijają również naszej kadry... znów kilku podstawowych zawodników wyjechało "za chlebem" za granicę ale na szczęście wszystko wskazuje na to, że te braki uda się z powodzeniem uzupełnić. Szczegółowo o transferach / osłabieniach / wzmocnieniach napiszemy już wkrótce.

Kolejna z dużych zmian jakie nas czekają to nowa strona internetowa która jest w przygotowaniu od jakiegoś czasu i mamy nadzieję, że uda się ją uruchomić już w przyszłym tygodniu.
Będzie to strona juniorów i seniorów (wszystkie informacje na bieżaco w jednym miejscu) w końcu obydwie te drużyny tworzą jeden klub KKS "Dwór" Kombornia a część zawodników występuje i w jednej i drugiej drużynie.
Nowa strona będzie połączona z facebookiem i twitterem tak aby w dobie smartfonów każdy miał natychmiastowy dostęp do nowinek "z życia" naszego klubu.

W planach mamy jeszcze kilka nowinek, o których będziemy informować w miarę jak będzie możliwość zrealizowania tych pomysłów.