1x Patryk Hawrot
1x Patryk Chrobak

1x Grzegorz Kwolek (karny)

Skład:
Rafał Czapor - Zawodnik testowany, Marcin Rymarz,Konrad Szmyd, Dawid Szczęsny (46' Andrzej Kasprzyk) - Patryk Hawrot, Maciej Długosz, Grzegorz Kwolek, Dawid Surmacz - Kamil Wilusz (46' Piotr Kwolek), Patryk Chrobak

Dzisiejsze spotkanie towarzyskie z zespołem KS "Iskra" Iskrzynia zakończyło się remisem 3:3.
Pierwsi wychodzimy na prowadzenie kiedy to Patryk Hawrot dobija piłkę odbitą przez bramkarza Iskrzyni.
Iskra zdołała wyrównać jeszcze przed przerwą po ładnej akcji piłkę otrzymuje Łukasz Pojnar i płaskim strzałem w długi róg doprowadza do wyrównania.
Do przerwy wynik 1:1.
Po przerwie Iskra przeszła do ataku i raz za razem zagrażała naszej bramce. Na prowadzenie fantastycznym strzałem pod poprzeczkę Iskrę wyprowadza Szymon Kwolek. Nam udaje się doprowadzić do remisu za sprawą Patryka Chrobaka, który do końca nie odpuścił, walczył o piłkę i po błędzie bramkarza przyjezdnych odbiera mu piłkę i pakuje do pustej bramki.
Trzecia bramka dla Iskry to rzut karny pewnie wykonany przez gracza z Iskrzyni. Dwór doprowadza do remisu również z rzutu karnego, którego egzekutorem był Grzegorz Kwolek.
Mecz kończy się remisem 3:3.
Teraz pora na treningi a już za tydzień w niedzielę kolejny sparing tym razem z drużyną GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne.