Wysokie zwycięstwo seniorów w Bóbrce i porażka juniorów

Derbowy mecz juniorów z LKS "Cisy" Jabłonica Polska nie ułożył się po myśli naszej drużyny. Chociaż mecz był wyrównany to goście mieli więcej szczęścia i strzelili 2 bramki. Najpierw w 19 minucie a kolejną po przerwie w 46 minucie. Nasza drużyna odpowiedziała jednym trafieniem Konrada Rymarza i niestety dobra passa zwycięstw została przerwana. Przegraliśmy mecz ale po walce. Za tydzień kolejne derbowe spotkanie a zarazem ostatni mecz w tym sezonie - tym razem wyjazd do Korczyny.

W niedzielę drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia udała się na wyjazd do Bóbrki aby rozegrać mecz z miejscowym "Nafciarzem". Wynik otworzył już w 5 minucie Piotr Pasterkiewicz, któremu piłkę bardzo dobrze podał Robert Bajger. W 11 minucie było już 0:2 w zamieszaniu pod bramką rywali Patryk Chrobak zdołał oddać strzał po którym piłka wpadła do bramki rywali. Gospodarze od czasu do czasu starali się kontratakować ale nie przyniosło to zamierzonego przez nich rezultatu w postaci bramki - najgroźniejszą sytuację stworzyli z rzutu wolnego kiedy piłka po ładnym strzale zmierzała w światło bramki, na szczęście została złapana przez bramkarza. W 23 minucie indywidualna akcja lewą stroną boiska i bramka zdobyta przez Piotra Surmacza (piłka odbiła się od obu słupków i później wpadła do bramki). W 33 minucie bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Roberta na bramkę Głową zamienił Daniel Czekański. Po tej bramce jakby trochę oddaliśmy inicjatywę gospodarzom w wyniku czego stworzyli oni kilka sytuacji a w 40 minucie po kilku błędach w naszej obronie zawodnik "Nafciarza" dośrodkowuje piłkę w okolice 7-8 metra a tam niepilnowany napastnik dokłada nogę ubiegając bramkarza i zdobywa bramkę na 1:4. Takim też wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. Na drugą połowę wychodzimy z nastawieniem aby jeszcze coś "dostrzelić" i spokojnie grać do końca meczu. Już w 49 minucie w polu karnym faulowany jest Piotr Pasterkiewicz - sędzia wskazuje na "wapno" a pewnym egzekutorem "11" jest Łukasz Józefczyk. W 54 minucie najładniejszą bramkę meczu zdobywa Grzegorz Kwolek strzałem z rzutu wolnego nie daje szans bramkarzowi na skuteczną interwencję - mamy 1:6 i gramy na luzie. Gospodarze co jakiś czas przedzierają się pod nasze pole karne i mają też swoje sytuacje (m.in. sam na sam jednak nic z tego im nie wychodzi). W 70 minucie plac gry opuszcza Patryk Chrobak a w jego miejsce wchodzi Kamil Wilusz. W 71 minucie Piotr Surmacz zdobywa swoją drugą bramkę i mamy już 1:7. W 76 minucie bardzo aktywny w tym meczu Piotr Pasterkiewicz także zdobywa drugą bramkę - wynik 1:8. W 80 minucie zmiana w naszej bramce - za Rafała Czapora wchodzi Dominik Fic. I to już chyba stanie się tradycją kiedy wchodzi Dominik musi bronić rzut karny. Niestety tym razem zawodnik gospodarzy się nie myli i w 83 minucie wynik spotkania to 2:8. Później jeszcze Bóbrka miała 2 sytuacje sam na sam jednak piłkarze tej drużyny fatalnie chybiali. W 88 minucie wynik spotkania na 2:9 ustalił Kamil Wilusz. Wygrywamy pewnie spotkanie robiąc kolejny krok w stronę awansu do klasy "A". Drużynie z Bóbrki dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w pozostałych spotkaniach. Naszą drużynę za tydzień czeka przymusowy odpoczynek a do gry wrócimy za dwa tygodnie 3 czerwca o godzinie 15:00 kiedy to na własnym stadionie będziemy gościć drużynę WKS "Beskid" Równe. Już teraz zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców.