Wyjazd do Lubatowej - jedziemy autobusem, zachęcamy kibiców do wspólnego wyjazdu

W niedzielę 14 maja jedziemy do Lubatowej aby powalczyć o ligowe punkty. Zadanie będzie bardzo trudne bo Lubatowa jeszcze liczy się w walce o awans choć szanse ma już niewielkie a do tego dochodzą jeszcze nasze problemy kadrowe. Na swoim terenie nasz niedzielny rywal jest szczególnie mocny o czym przekonały się m.in. Górki czy Rogi.

Czy naszej drużynie uda się wywieźć korzystny rezultat z Lubatowej? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 kiedy to trójka sędziowska: Gurgacz Robert, Błażejowski Sebastian, Buczyński Dariusz rozpocznie mecz.

Na mecz jedziemy autobusem dlatego zachęcamy kibiców do wspólnego wyjazdu.

Wyjazd ze stadionu w Komborni o godzinie 11:35