Trzecia wiosenna kolejka seniorów - OZS "Guzikówka - Koniczynka" Krosno

W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia zmierzy się na własnym stadionie z OZS "Guzikówka - Koniczynka" Krosno. Nasi najbliżsi rywale nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych - problemy kadrowe sprawiły że na koncie "Guzikówki" jest tylko 9 punktów. Jednak mecz ten na pewno nie będzie łatwy i trzeba się skupić od pierwszej do ostatniej minuty aby zdobyć kolejny komplet punktów, zwłaszcza że nasz rywal będzie chciał się zrewanżować za jesienną porażkę 1:2.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 a poprowadzi go trójka sędziowska: Daniel Aleksander, Wojciech Kolbusz, Konrad Majewski.

W tej decydującej fazie rozgrywek nie ma już miejsca na pomyłki, każdy mecz jest tak samo ważny i trudny, a każda porażka ze względu na małą ilość meczy może pogrzebać marzenia o awansie.

Dlatego prosimy kibiców o sportowy doping i wsparcie w każdym naszym meczu.