Remis z liderem

Z niedzielnego wyjazdu nasz KKS przywiózł 1 punkt i choć pozostał pewien niedosyt to jak mówi przysłowie: "Jeśli nie możesz wygrać meczu, to go chociaż zremisuj" i tak też należy podejść do tego rezultatu.
Mecz typowo remisowy i każda drużyna mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę bo okazji ku temu nie brakowało.

Początek spotkania to standardowe wzajemne badanie sił lecz po pewnym czasie do głosu doszli gospodarze i stworzyli sobie kilka niezłych okazji do objęcia prowadzenia a najbliżej tego byli po stałych fragmentach.

Na szczęście po chwili przewagi Wesołej przejęliśmy inicjatywę i raz za razem przedzieraliśmy się pod bramkę rywali... niestety zabrakło tej "kropki nad i" w postaci bramki. Najbliżej zdobycia bramki w pierwszej części byli: Grzegorz Kwolek, Dawid Surmacz, Łukasz Józefczyk.

Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem.

W przerwie mobilizujemy się aby przede wszystkim "nie przespać" początku drugiej połowy bo to często nas dopada. Na szczęście wychodzimy w pełni skoncentrowani i nie pozwalamy na zbyt wiele rywalom, którzy którzy chcieli zaraz po gwizdku nas zaskoczyć zmasowanym atakiem. Z minuty na minutę coraz bardziej widoczne było, że obie drużyny coraz mocniej skupiały się na zabezpieczaniu "tyłów" i stawało się coraz bardziej oczywiste to, że jeśli komuś uda się strzelić bramkę to najprawdopodobniej będzie to jedyna bramka tego meczu.

Zarówno jedna jak i druga drużyna miała w drugiej połowie doskonałe okazje do zdobycia bramki jednak albo zawodziła skuteczność albo górą byli bramkarze.

Mecz kończy się podziałem punktów i o ile przed spotkaniem taki wynik niejeden brałby w ciemno to po meczu pozostał niedosyt.

Drużynie LKS Wesoła dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu a my skupiamy się już na następnym pojedynku, kiedy to będziemy mieli kolejną okazję do poprawy konta punktowego. W niedzielę 9 kwietnia o godzinie 15:00 na własnym stadionie zmierzymy się z drużyną JKS Jasionów, która pierwszy mecz przegrała z Burzą Rogi 2:0.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz.