Remis w ostatnim sparingu

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną nasz KKS zremisował z LKS "Iwełka" Iwla 3:3.

Mecz ten miał dwa oblicza: pierwsza połowa kiedy to nasza przewaga była bardzo widoczna i nie pozwalaliśmy na zbyt wiele przeciwnikom a bramkę straciliśmy w ostatniej akcji I połowy z rzutu karnego (na przerwę schodzimy z prowadzeniem 2:1). Natomiast po wyjściu na drugą połowę zaczęliśmy popełniać proste błędy oddając inicjatywę graczom z Iwli i w prosty sposób tracąc dwie bramki. Po tych stratach otrząsnęliśmy się i wróciliśmy na właściwe tory dzięki czemu udało się zdobyć bramkę wyrównującą.

Mecz kończy się wynikiem 3:3 i z przebiegu spotkania jest to raczej rezultat sprawiedliwy.

Mamy nadzieję, że w meczach ligowych skuteczność naszych zawodników się poprawi bo okazji stwarzamy sobie bardzo dużo.

Pierwszy mecz o ligowe punkty już w najbliższą niedzielę kiedy to o godzinie 13:00 zmierzymy się na wyjeździe z aktualnym liderem naszej tabeli - LKS "Wesoła".