Posada Górna kolejnym rywalem seniorów

Już w niedzielę drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia podejmie na własnym stadionie drużynę LUKS "Beskid" Posada Górna. Po wysokim zwycięstwie w Izdebkach nasi piłkarze chcieliby podtrzymać dobrą passę i zdobyć kolejne punkty, choć zadanie łatwe nie będzie bo drużyna z Posady Górnej to solidna ekipa.
Do tej pory tylko dwukrotnie mierzyliśmy się z naszym najbliższym rywalem i w obu przypadkach były to mecze "na styku":

KKS "Dwór" Kombornia 2:3 LUKS "Beskid" Posada Górna 2 października 2016
LUKS "Beskid" Posada Górna 3:3 KKS "Dwór" Kombornia 21 maja 2017

Nasz bilans to jedna porażka i jeden remis. Bramki 5-6 na korzyść "Beskidu". W obu meczach wygrywaliśmy już różnicą 2 bramek by w końcówce meczu roztrwonić przewagę. Miejmy nadzieją, że tym razem będzie inaczej i zgarniemy kolejne punkty.
Mecz poprowadzi trójka sędziowska: Piotr Garbiński, Mateusz Heret, Paweł Szpiech.

Zapraszamy kibiców na mecz