Nowy sezon czas zacząć

W najbliższą niedzielę - po 7 tygodniach przerwy - wracamy do ligowych zmagań. Po reorganizacji rozgrywek liga nam się skurczyła i choć początkowo miało być 12 zespołów to dziś potwierdziły się spekulacje o wycofaniu z rozgrywek "Orlewu" Suchodół więc liga składa się z 11 zespołów. Nasza drużyna nie próżnowała w przerwie pomiędzy sezonami - rozegraliśmy 5 sparingów (wszystkie wygraliśmy) zdobywając 25 a tracąc 5 bramek. Ale jak wiadomo sparingi to jedno a mecze o punkty to inna historia. W najbliższą niedzielą przekonamy się czy dyspozycję ze sparingów uda się przenieść na mecze ligowe. Pierwszy pojedynek nowego sezonu rozegramy o godzinie 11:00 w Pustynach z dobrze nam znaną drużyną LKS "Orzeł" Pustyny.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszych zawodników.