Komu będzie "wesoło" w niedzielę

Już w niedzielę drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia uda się na najdalszy wyjazd tej jesieni - do Wesołej aby powalczyć o ligowe punkty z miejscową drużyną LKS Wesoła. Nasza drużyna w 2 ostatnich spotkaniach zdobyła komplet punktów i zapewne będzie chciała tę dobrą passę przedłużyć.

Dotychczasowe wyniki przemawiają nieznacznie na korzyść naszej drużyny a przedstawiają się następująco:

LKS Wesoła 1:3 KKS "Dwór" Kombornia 10 września 2006
KKS "Dwór" Kombornia 4:0 LKS Wesoła 13 maja 2007
LKS Wesoła 4:1 KKS "Dwór" Kombornia 25 października 2015
KKS "Dwór" Kombornia 1:0 LKS Wesoła 12 czerwca 2016
KKS "Dwór" Kombornia 2:4 LKS Wesoła 14 sierpnia 2016
LKS Wesoła 0:0 KKS "Dwór" Kombornia 2 kwietnia 2017

Na sześć spotkań: trzy razy wygrała Kombornia, dwa razy Wesoła, raz padł remis. Stosunek bramek 11 do 9 na korzyść "Dworu". Na małym, specyficznym stadionie w Wesołej zawsze grało się trudno. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy wrócą w dobrych humorach z tego meczu. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Marcin Samborowski, Zbigniew Gruszka, Kamil Czerwnij.

Zapraszamy kibiców na mecz i prosimy o doping.