Kolejny test zaliczony

W sobotnim sparingu nasza drużyna pokonała GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne 3:1 a wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu. Dla naszej drużyny dwie bramki strzelił Grzegorz Kwolek i jedną (po podaniu Grześka) dołożył Patryk Chrobak. Dla ekipy "Wisłoka" honorową bramkę z rzutu karego zdobył Bartosz Szelc.
Z przebiegu meczu można powiedzieć, że to KKS "dyktował warunki" i przeważał przez większość spotkania. Jednak biorąc pod uwagę ilość sytuacji jakie sobie stworzyliśmy wynik powinien być zdecydowanie wyższy. Na plus zaliczyć należy to, że kolejny mecz nie straciliśmy bramki "z akcji" choć kilka razy było bardzo blisko - jednak jak wiadomo piłka nożna to dyscyplina, w której szczęście też trzeba mieć po swojej stronie. Niestety aby nie było "tak różowo" w meczu tym, w jednej z akcji pod bramką rywala groźnej kontuzji doznał Kamil Wilusz i w najbliższym czasie nie zobaczymy go na boisku. Kamil wracaj szybko do zdrowia.

Drużynie z Krościenka dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Kolejny sprawdzian już w najbliższą sobotę kiedy to na własnym stadionie zmierzymy się z drużyną LKS "Orzeł" Pustyny.

Oczywiście zapraszamy kibiców na ten mecz.

Skład "Dworu" w meczu z Krościenkiem:

Rafał Czapor - Daniel Czekański, Andrzej Kasprzyk, Tomasz Krauz, Marcin Rymarz, Janusz Bajgrowicz, Patryk Hawrot (60' Tobiasz Kuźnar), Dawid Surmacz, Grzegorz Kwolek, Kamil Wilusz (30' Dawid Szczęsny), Patryk Chrobak