Kolejna wysoka wygrana Dworu

W niedzielnym meczu pokonaliśmy WKS "Beskid" Równe 0:7. Choć wynik wskazuje, że mecz był dla nas spacerkiem to wcale tak nie było zwłaszcza w pierwszej połowie - bo choć ciągle atakowaliśmy to pierwsza bramka padła dopiero w 40 minucie a wcześniej gospodarze mieli też swoje dobre okazje do zdobycia bramki, m.in. po jednym ze strzałów piłka trafiła w słupek naszej bramki. Wraz z uciekającymi minutami wydawało się, że gospodarze tracą siły. Kolejny raz w skutecznością popisał się Patryk Chrobak strzelając 6 bramek, jedną bramkę dołożył Grzesiek Kwolek. Ważne jest też, że w kolejnym meczu nie straciliśmy bramki a wyniki kolejki (porażka Węglówki i Głowienki) sprawiły, że w tabeli jest bardzo ciasno i pierwszą Jasionkę od piątej Jasienicy dzieli zaledwie 3 punkty. W niedzielę czeka nas kolejne ważne i trudne spotkanie bo na zakończenie rundy zmierzymy się z GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna.