Falstart

Falstart

W niedzielne popołudnie meczem z LKS Wesoła rozpoczęliśmy rozgrywki sezonu 2016 / 2017.
W meczu tym rozegraliśmy dwie różne połowy.
Początek spotkania to wzajemne "badanie" obu drużyn i próby przedarcia się pod bramkę przeciwnika jednak gra toczyła się głównie w środku pola. Z czasem niestety zarysowała się przewaga gości, którzy raz za razem próbowali zdobyć bramkę. Jednak na szczęście ich strzały są niecelne lub na posterunku jest nasz bramkarz.
W 26 minucie mamy pecha... po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z naszych zawodników odbija przypadkowo piłkę ręką i sędzia po chwilowym zawahaniu wskazuje na 11 metr. Strzał zawodnika z Wesołej broni nasz bramkarz jednak przy dobitce jest bez szans.
Po stracie bramki ruszyliśmy do ataków i raz za razem ostrzeliwaliśmy bramkę gości.
W pewnym momencie nad stadionem przeszła ulewa i chyba nam te warunki pomogły bo szybko strzeliliśmy dwie bramki (a konkretnie Patryk Chrobak). Goście też mieli swoje sytuacje m.in. dwukrotnie "sam na sam" jednak nie zdołali pokonać naszego bramkarza. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 2:1 choć powinno być co najmniej 4:1 gdybyśmy wykorzystali 100% okazje.

Kiedy wszystko wydaje się być na dobrej drodze do zwycięstwa to po przerwie nasz zespół jakby "został w szatni". Przez całą połowę mieliśmy bodajże 2 lub 3 sytuacje do zdobycia bramki jednak nic nie udało się "ustrzelić". Co nie udało się nam udało się gościom, którzy strzelają 3 bramki po naszych błędach i w końcowym rozrachunku cieszą się ze zwycięstwa i pierwszych 3 punktów w tym sezonie. Szkoda tego meczu bo biorąc pod uwagę pierwszą połowę powinniśmy ten mecz wygrać dobijając przeciwnika jeszcze przed przerwą - jednak tak się nie stało niestety.
Już w najbliższą niedzielę okazja do rehabilitacji i zdobycia pierwszych punktów w sezonie.
Jedziemy do Jasionowa gdzie zmierzymy się z miejscowym JKS-em, który uległ w minioną niedzielę Burzy Rogi 7:1.
Oczywiście nie lekceważymy przeciwnika, bo jak już nie raz życie pokazało w naszych ligach każdy może wygrać z każdym a do tego dochodzi specyfika stadionu w Jasionowie.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na mecz w najbliższą niedzielę (21.08.2016) na stadion w Jasionowie, początek spotkania o godz. 16:30.

A już w sobotę (20.08.2016) o godz. 13:00 nasza drużyna juniorów rozegra pierwszy mecz sezonu a jej przeciwnikiem będzie drużyna "Karpaty" Klimkówka - na ten mecz również zapraszamy wszystkich kibiców - stadion w Klimkówce.