Czas na derby

W najbliższą niedzielę (20 sierpnia) o godzinie 16:30 na stadionie w Komborni będziemy świadkami pojedynku derbowego pomiędzy KKS "Dwór" Kombornia a LZS "Rotar" Węglówka. Dla naszej drużyny jest to drugi mecz w nowym sezonie (po zwycięstwie 3:2 z drużyną LKS "Orzeł" Pustyny) i zapewne KKS będzie chciał podtrzymać zwycięską passę i zdobyć kolejne 3 punkty. Zadanie na pewno nie będzie łatwe. Choć niespełna miesiąc temu pokonaliśmy gładko (6:2) naszego najbliższego rywala to jak wiadomo mecze sparingowe różnią się od meczy o stawkę (wystarczy przypomnieć sobie pojedynki z LKS "Orzeł" Pustyny) i o podobny wynik będzie ciężko. "Rotar" meczem z naszą drużyną dopiero rozpoczyna walkę o ligowe punkty (w pierwszej kolejce pauza w wyniku wycofania z rozgrywek "Orlewu" Suchodół) i na pewno będzie chciał dobrze rozpocząć nowy sezon. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku przekonamy się w niedzielę. Mecz poprowadzi trójka sędziowska: Belczyk Bartosz, Lidwin Wacław, Pitrus Jakub.

Zapraszamy kibiców na to spotkanie.

Niedziela 20 sierpnia 2017 r. godzina 16:30 - stadion w Komborni

mecz derbowy