Ciężka przeprawa przez Górki

W najbliższą niedzielę naszych zawodników czeka nie lada wyzwanie. Do Komborni przyjeżdża zespół LKS Górki obecnie chyba najmocniejsza drużyna naszej ligi.

Zacznijmy jednak od wydarzeń z poprzedniego meczu i dobrych wieści w sprawie kontuzji Patryka Chrobaka. Jak się okazało kontuzja nie była aż tak poważna na jaką wyglądała na początku i jest szansa, że już w najbliższym meczu Patryk zagra. Nie jest to jeszcze przesądzone i może nie zagra całego meczu ale najważniejsze, że wraca szybko do zdrowia i chce jak najszybciej pomóc drużynie.

A wracając do najbliższego meczu - w spotkaniu jesiennym przegraliśmy z LKS Górki minimalnie 1:0 po rzucie karnym, choć byliśmy drużyną przeważającą w całym meczu.Teraz - mimo, że gramy u siebie - zadanie wydaje się być jeszcze trudniejszym. Naszą drużynę stać jednak na sprawienie niespodzianki i już niejednokrotnie ta drużyna pokazała, że potrafi grać z mocnymi przeciwnikami.

Historia spotkań pomiędzy drużynami z Komborni i Górek przedstawia się następująco:

21 sierpnia 2005 roku LKS Górki 3:1 KKS "Dwór" Kombornia

23 kwietnia 2006 roku KKS "Dwór" Kombornia 2:0 LKS Górki

4 września 2016 roku LKS Górki 1:0 KKS "Dwór" Kombornia

30 kwietnia 2017 roku KKS "Dwór" Kombornia ?:? LKS Górki

Czy nasi zawodnicy odczarują bramkę drużyny przeciwnej i zaczną strzelać jak na sparingach? O tym przekonamy się już w niedzielę o godzinie 15:00, kiedy to trójka sędziowska: Gancarz Przemysław, Fic Patryk, Blicharczyk rozpocznie mecz.

Zapraszamy kibiców do dopingowania naszej drużyny.