3 kolejka seniorów

Już w najbliższą niedzielę nasza drużyna seniorów podejmie na własnym stadionie drużynę LKS "Jasiołka" Świerzowa Polska. Z tą drużyną mierzyliśmy się dwukrotnie w poprzednim sezonie, dwukrotnie wychodząc zwycięsko z tych pojedynków: u siebie w jesieni wygraliśmy 3:2, na wiosnę w Świerzowej wygraliśmy 4:2. Jak będzie tym razem to okaże się już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00.

Wyniki drużyn w bieżącym sezonie:

LKS "Jasiołka" Świerzowa Polska - LKS "Orzeł" Pustyny 3:3
LUKS "Burza" Rogi - LKS "Jasiołka" Świerzowa Polska 5:0

KKS "Dwór" Kombornia - LKS Wesoła 2:4
JKS Jasionów - KKS "Dwór" Kombornia 0:2

Ciężko wytypować faworyta w tej kolejce jednak liczymy na to, że to my po ostatnim gwizdku sędziego będziemy mogli dopisać kolejne 3 punkty na swoje konto.

Spotkanie poprowadzą: Cysarz, Kozner, Karkoszka

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion - niedziela godz 15:00

W pozostałych meczach naszej grupy:

LKS "Orzeł" Pustyny - LKS Lubatowa
Trudno wskazać faworyta w tym spotkaniu. Obie drużyny grają poniżej oczekiwań na początku tego sezonu. Obie drużyny mają po 1 punkcie.

LUKS "Burza" Rogi - LKS Górki
Starcie na szczycie - lider kontra wicelider. Obie drużyny gładko wygrały swoje pierwsze dwa spotkania jednak powiedzmy sobie szczerze, że ich przeciwnicy nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki. Dopiero po tym meczu tak naprawdę poznamy siłę obydwu zespołów.

KKS "Dwór" Kombornia - LKS "Jasiołka" Świerzowa Polska

LUKS "Beskid" Posada Górna - JKS Jasionów
Nasz ostatni rywal wybierze się do Posady Górnej aby powalczyć o pierwsze punkty jednak nie będzie to łatwe. "Beskid" to solidna drużyna i mimo wysokiej porażki z LKS Wesoła powinna wygrać ten mecz.

LKS "San" Nozdrzec - LKS Wesoła
Derby Gminy Nozdrzec. Jak wiemy derby żądzą się swoimi prawami i zapewne będzie to zacięty mecz jednak po jego zakończeniu to LKS Wesoła powinna dopisać 3 punkty do swojego konta.

LKS "Orzeł" Milcza - GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne
Kandydat do awansu jakim na pewno jest Wisłok wybierze się na trudny teren do Milczy, która zapewne "tanio skóry nie sprzeda" jednak w końcowym rozrachunku to ekipa z Krościenka Wyżnego powinna się cieszyć ze zwycięstwa.

ULKS "Huragan" Jasionka - LKS "Sokół" Trześniów
Będąca w kryzysie Jasionka podejmie na własnym stadionie solidną ekipę z Trześniowa. "Sokół" nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem "Huraganu".