Ważny mecz seniorów z Głowienką

W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 drużyna seniorów na stadionie w Głowience rozegra bardzo ważny, o ile nie najważniejszy mecz w tym sezonie. Nasz najbliższy rywal jest naszym bezpośrednim rywalem w walce o awans i w tym kontekście drużyna, która w niedzielę zejdzie pokonana z boiska bardzo skomplikuje sobie sytuację w tabeli. Nasza drużyna dodatkowo będzie chciała się zrehabilitować za wpadkę z Guzikówką ale też za porażkę z Głowienką 1:4 w rundzie jesiennej, kiedy to po 20 minutach powinno być już po meczu a nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i pozwoliliśmy dojść do głosu rywalom. Liczymy na to, że w końcu poprawimy naszą skuteczność bo sytuacji w każdym meczu mamy sporo i gdyby choć 1/4 z tego wykorzystać to spokojnie możemy wygrać każdy mecz. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Bartosz Bąk, Krzysztof Kosiek, Dariusz Szczepanik.