LKS Głębokie Gospodarze

73’Marcin Sobkowicz / Radek Dąbrowski

Kartki

Gabryś Starzak

W dzisiejszym meczu ponosimy porażkę. Chodź mecz ogólnie był wyrównany to zespół z Głębokiego był dużo bardziej konkrety. Szybciej doskakiwali do piłki i było widać w ich grze więcej zdecydowania. W całym meczu oddaliśmy zaledwie jeden celny strzał. W pierwszej połowie pięknym strzałem popisał się Mariusz Drewniak lecz piłka lekko minęła się z słupkiem. Nasz trzon drużyny ewidentnie nie dojechał na ten mecz co skutkowało głupimi stratami i częstym mijaniem się z piłką. Jedyną kartkę, (zresztą niezasłużoną, ponieważ sam w tej sytuacji był faulowany) w naszym zespole dostał Gabryś przez co nie wystąpi w następnym meczu. Najlepsze sytuacje do strzelenia bramki miał Dominik Wielgos lecz w obydwu przypadkach nie trafił czysto w piłkę. Przede wszystkim należy docenić Mirka Majdę i Kubę Sabure, którzy niejednokrotnie ratowali nasz zespół.

Za tydzień w Wesołej zmierzymy się z liderem rozgrywek- Wisłokiem Sieniawa. Serdecznie zapraszamy

————————————————————————

Gmina Nozdrzec, YVS Nozdrzec Farma Wiatrowa, Tartak Majda, IBG Instalbud, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROMED, Zakład Chemiczny SILIKONY POLSKIE Sp. z o.o., Geo-Wiert Studnie Głębinowe Podkarpacie, Tomtrans Usługi, RES System, SGU, CyberMax.pl, MSTechnology, MSTech-Mar,DREWGER, Enology, DSH izolacje natryskowe pianą PUR, Strefa Reklamy, Strefa Oklejania, Alpaline, Firma Winiarski