Test numer dwa zaliczony na 5.0

W dniu dzisiejszym nasza drużyna pokonała na wyjeździe zespół LKS "Iskra" Wróblik Szlachecki wynikiem 5:0. Spotkanie rozegraliśmy na dość trudnym terenie a do tego silny wiatr utrudniał konstruowanie akcji.
Choć suchy wynik (5:0) sugeruje, że był to mecz jednostronny, drużyna gospodarzy miała swoje szanse na zdobycie bramki - nawet 100% - jednak zabrakło zimnej krwi i dobrego wykończenia akcji a czasem szczęścia.
My też niestety zmarnowaliśmy kilka "setek", jednak końcowy rezultat trochę nas broni. Momentami nasza gra była naprawdę dobra, jednak zdarzały się też błędy i ciągle jest nad czym pracować chcąc liczyć się w walce o awans.
Przeciwnikom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych sparingach i meczach ligowych.
Cieszy fakt, że drugi sparing kończymy "na zero z tyłu" jednak prawdziwy sprawdzian czeka nas już w najbliższą sobotę kiedy to o 14.00 zmierzymy się na boisku ze sztuczną murawą (Euroboisko w Krośnie) z drużyną GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne.
Już teraz zapraszamy kibiców na to spotkanie.

KKS "Dwór" Kombornia wystąpił dziś w składzie:
Czapor Rafał - Czekański Daniel, Kasprzyk Andrzej (46' Pasterkiewicz Mariusz), Rymarz Marcin, Kwolek Grzegorz - Bajgrowicz Janusz, Hawrot Patryk, Surmacz Dawid, Szmyd Rafał - Wilusz Kamil (46' Zawodnik testowany), Chrobak Patryk

Strzelcy bramek:
Kwolek Grzegorz x2, Chrobak Patryk, Bajgrowicz Janusz, Zawodnik testowany