Seniorzy derbowo z Węglówką

W najbliższą niedzielę naszych seniorów czeka pojedynek derbowy z LZS "Rotar" Węglówka. W rundzie jesiennej ulegliśmy naszemu najbliższemu rywalowi dość niespodziewanie naszemu najbliższemu rywalowi 3:4. Wszystkie 4 bramki dla rywali zdobył wtedy Bartłomiej Petyniak, który w zimowym okienku transferowym przeniósł się do ekipy LKS "Iwonka" Iwonicz co nie oznacza, że w najbliższym meczu będzie łatwiej zwłaszcza ze względu na dość specyficzny, mały stadion w Węglówce. Po wygranej w pierwszym meczu i objęciu pierwszego miejsca w tabeli liczymy na dobry występ naszych zawodników i zdobycie kolejnych 3 punktów.

Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 w Węglówce a poprowadzi go trójka sędziowska: Śmietana Lucjan, Pilszak Michał, Rajchel Stanisław.

Zapraszamy kibiców na to spotkanie.