Nadciągają wilki

W niedzielę na stadionie w Komborni nasza drużyna seniorów rozegra mecz ze spadkowiczem z klasy okręgowej ULKS "Grabowianka" Grabówka, która do tej nie przegrała meczu w obecnym sezonie i zajmuje wysokie drugie miejsce w ligowej tabeli gromadząc na swoim koncie 13 punktów, bramki zdobyte 13, bramki stracone 3.
Nasza drużyna do tej pory zgromadziła 4 punkty strzelając 13 i tracąc 12 bramek, zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli.
Historia spotkań z naszym najbliższym przeciwnikiem przemawia na naszą korzyść jednak teraz to dwie różne drużyny i "Grabowianka" to jeden z głównych pretendentów do awansu.

ULKS "Grabowianka" Grabówka 2:0 KKS "Dwór" Kombornia 7 sierpnia 2005
KKS "Dwór" Kombornia 0:0 ULKS "Grabowianka" Grabówka 19 kwietnia 2006
ULKS "Grabowianka" Grabówka 1:3 KKS "Dwór" Kombornia 24 września 2006
KKS "Dwór" Kombornia 3:0 ULKS "Grabowianka" Grabówka 27 maja 2007

W czterech dotychczasowych spotkaniach 2 razy wygrywała Kombornia, raz Grabówka i raz padł remis. Bramki 6:3 na korzyść naszej drużyny. Jak będzie tym razem przekonamy się w niedzielę.
Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska ze Słowacji.

Zapraszamy wszystkich kibiców.