Kolejny trudny mecz przed seniorami

Terminarz nowego sezonu nie jest łaskawy bo na początku mamy same czołowe drużyny z poprzedniego sezonu. W najbliższą niedzielę seniorów KKS "Dwór" Kombornia czeka kolejny ciężki mecz. Do Komborni przyjeżdża drużyna LKS Lubatówka, która w poprzednim sezonie zajęła miejsce 4 (z Brzozovią przegrała bilansem bramek a do drugiej Jabłonicy Polskiej straciła zaledwie punkt). Początek obecnego sezonu Lubatówka też ma imponujący: pierwszy mecz wygrała 5:2 a drugi 5:1 i  zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Nasza drużyna pierwsze 2 mecze przegrała dość pechowo, zabrakło przede wszystkim wykończenia akcji z przodu. Z drużyną LKS Lubatówka do tej pory mierzyliśmy się 6 razy:

LKS Lubatówka 1:2 KKS "Dwór" Kombornia 24 sierpnia 2008
KKS "Dwór" Kombornia 0:3 LKS Lubatówka 26 maja 2009
LKS Lubatówka 1:4 KKS "Dwór" Kombornia 16 sierpnia 2009
KKS "Dwór" Kombornia 1:0 LKS Lubatówka 13 czerwca 2010
KKS "Dwór" Kombornia 0:3 LKS Lubatówka 20 września 2015
LKS Lubatówka 3:2 KKS "Dwór" Kombornia 8 maja 2016

Trzy razy wygrała Kombornia i trzy razy Lubatówka, bilans bramek 9:11 na korzyść naszego najbliższego rywala.

Czy naszej drużynie uda się zdobyć pierwsze punkty w nowym sezonie przekonamy się w niedzielę kiedy o godzinie 15:00 na stadionie w Komborni mecz rozpocznie trójka sędziowska w składzie: Wojciech Kolbusz, Jan Majewski, Konrad Majewski.

Zapraszamy wszystkich kibiców.