Decydujące starcie

Po ostatniej wygranej nasza drużyna zapewniła sobie co najmniej udział w barażach ale w najbliższą niedzielę będziemy chcieli zapewnić sobie bezpośredni awans do klasy "A". Nasz KKS ma o tyle korzystniejszą sytuację od rywali z Jasionki, że wszystko ma po swojej stronie - wystarczy wygrać niedzielne spotkanie i zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli, natomiast piłkarze z Jasionki muszą wygrać swój mecz i do tego liczyć na nasze potknięcie. GLKS "Błękitni" Jasienica Rosielna spisuje się bardzo dobrze w rundzie wiosennej - zawodnicy "Błękitnych" nie zaznali goryczy porażki na wiosnę. Choć w rundzie jesiennej wygraliśmy z naszym najbliższym rywalem gładko 4:0, to jednak teraz to mocniejsza drużyna i zapewne tak łatwo nie będzie. Mamy jednak nadzieję, że przerwiemy bardzo dobrą passę przeciwników bez porażki i będziemy się cieszyć z bezpośredniego awansu do klasy "A".

Mamy nadzieję, że jak mówią słowa piosenki:

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas.

Będzie to nasza ostatnia niedziela w klasie "B".

Mecz rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę (10 czerwca) o godzinie 13:00 na stadionie w Jasienicy Rosielnej a poprowadzi go trójka sędziowska: Kijowski Albin, Klamut Dawid, Czernij Kamil.

Prosimy kibiców o wsparcie w tym najważniejszym w sezonie meczu -
na tym meczu po prostu nie może was zabraknąć.