Decydujące starcie?!

W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 drużyna seniorów KKS "Dwór" Kombornia rozegra na własnym stadionie można powiedzieć decydujący i najważniejszy mecz sezonu. Będzie to pojedynek dwóch głównych kandydatów do awansu tzw. mecz na szczycie pomiędzy KKS "Dwór" Kombornia a ULKS "Huragan" Jasionka. Pojedynek drużyny, która strzeliła najwięcej bramek w lidze z tą, która bramek straciła najmniej. Drużyna, która to spotkanie wygra będzie miała otwartą drogę do awansu z pierwszego miejsca (oczywiście jeszcze nie zapewniony awans), drużyna pokonana będzie musiała liczyć na potknięcie przeciwnika lub walczyć o drugie miejsce (barażowe). W rundzie jesiennej w Jasionce padł remis 1:1. Jak zakończy się najbliższe spotkanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedzielę. Zawody poprowadzi trójka sędziowska: Robert Gurgacz, Wojciech Geldner, Patryk Gacek.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie i prosimy o wsparcie sportowym dopingiem naszej drużyny.